Atsiliepimas: grožio salonas “Geltonoji Akacija“

Žinau, kaip sunku rasti gerą kirpėją. Todėl noriu pasidalinti savo atradimu Kaune.

Info.lt duomenimis Kaune yra 140 grožio salonų ir kirpyklų. Ar eiti į tą, kuri arčiau namų? Ar ten, kur mama vesdavo nuo mažens? O gal pasitikėti draugų ir draugių rekomendacijomis?

Kaune gyvenu ne nuo mažens, o išvykus iš gimtojo miesto savo kirpėjos vežtis kartu su savimi negalėjau 🙂 Todėl prireikus kartas nuo karto bandydavau rasti gerą kirpėją Kaune.

Pasiteiravus bendramokslių paaiškėjo, kad dauguma jų savo garbanas patiki nuo mažens jų plaukus prižiūrinčioms kirpėjoms. Toms, kurios gaili nukirpti ilgas kasas, pašviesinti sruogeles, ir ypač retai kada apsiimančiomis dažyti raudona ar violetine spalva visą galvą. O dar, neretai išplepančiomis ar net išskundžiančiomis mintis apie šukuosenų keitimo planus mamoms 😀  Tokiais atvejais dauguma pažįstamų keliaudavo pas nepažįstamas kirpėjas, nejaučiančias sentimentų ir tiesiog darančias tai, ko paprašytos 🙂 Paskaitinėjus Supermamos forumą susidarė įspūdis, kad mamytės nepagaili 70-300 lt už naują šukuoseną ir dažniau renkasi kirpyklas Kauno senamiestyje.

O man norėjosi rasti ką nors ne itin brangaus (pvz., kirpimas iki 30 lt) ir patikimo.Taip pat norėjosi neįkyrios kirpėjos, kuri ne pirštų savo nuomonę o tiesiog galėtų išklausyti ir patarti. Draugo sesuo rekomendavo Aleksoto mikrorajone esantį grožio saloną “Geltonoji Akacija“ (Akacijų g. 6).  Būtent ten ir apsilankiau. Išėjau patenkinta ir atsinaujinusi. Mane kirpo kirpėja-modeliuotoja Virginija. Atėjau su mintini patrumpinti ataugusius ir išsišakojusius plaukų galiukus, o išėjau su nauja šukuosena – su nežymiai patrumpintais plaukais ir.. kirpčiukais! Ateidama to tikrai nesitikėjau. Kirpčiukus turėjau dar mokyklos laikais, bet niekaip nepavykdavo su jais susitvarkyti, todėl nuo tada daugiau apie juos ir nepagalvojau.. Virginija kaip manęs nepažįstantis žmogus objektyviai pažiūrėjo į mano veido bruožus ir paaiškino, kaip tokia šukuosena galėtų vienus bruožus paslėpti, o kitus paryškinti. Taip pat parodė kaip lengvai ir greitai susitvarkyti su kirpčiukais išsiplovus galvą – dabar dėl to bėdų nebekyla. Išėjau patenkinta ir atsinaujinusi 🙂

Jeigu turite mėgstamą kirpėją Kaune, pasidalinkite kontaktais – kiekvienas patarimas aukso vertas 🙂

Geltonoji Akacija
Trumpas grožio salono “Geltonoji Akacija“ pristatymas.
Veiklą pradėjo: 2006 m.
Teikiamos paslaugos:
plaukų priežiūra (apima plaukų kirpimą, dažymą, tiesinimą ir proginių šukuosenų darymą),
masažas (klasikinis gydomasis, aromaterapinis relaksacinis, anticeliulitinis su medumi ir eteriniais aliejais, taškinis, vakuuminis),
manikiūras, pedikiūras,
SPA ir aparatinės procedūros,
kosmetikos pardavimas.
Kainos: vaikų ir vyrų kirpimas iki 20 lt. , moterų kirpimas iki 25 lt., plaukų dažymas nuo 30 iki 20 lt., dažymas sruogelėmis nuo 30 iki 100 lt., cheminis šukavimas nuo 50 iki 120 lt., proginė šukuosena nuo 40 iki 150 lt. Visas kainas galite rasti čia.
Kontaktai
Adresas: Akacijų g. 6, Kaunas (Aleksotas)
Tel. 8 37 391293, 8 616 19440
El. paštas: virgsaba@one.lt

Darbo laikas:
Darbo dienomis – 10.00 – 19.00
Šeštadieniais – 9.00 – 16.00
Sekmadieniais – nedirba

4 mintys apie “Atsiliepimas: grožio salonas “Geltonoji Akacija“

  1. Oi, dėkui už tokį išsamų aprašymą 🙂 Pabandysiu kada nors apsilankyti 🙂

  2. Vieta šios kirpyklos siaubingai nepatogi, miesto pakraštyje Aleksote, bet šiais laikais visos vairuojame neproblema. Įėjau į šią kirpyklą turėdama storus ir tankius plaukus o išėjau kaip apipešiotas žvirblis su “šlapių plaukų“ šukuosena kuri buvo madinga prieš dešimt metų. Dar ilgai keiksiu aš tą “stilistę“.

    1. Labas vakaras. Pritariu Jūsų kritikai. Iš tikrųjų “Geltonoji akacija“ mane irgi nuvylė. Reklamuojamas Vacustep ir kirpyklos paslaugos nevertos nustatytos kainos. Niekada nesirinksiu ir nerekomenduosiu draugams…..

  3. Mielos “Geltonosios akacijos“ salono Kaune klientės! Būkite atsargios ir nesižavėkite siūlomais dovanų kuponais. Dalinuosi savo neigiama patirtimi. Beveik metus laiko buvau nuolatinė šio salono lankytoja. Gavau VIP kuponą (esą kai kurioms nuolaidoms), deja, jų niekada negavau. Negana to, pirkau kuponą VACUSTEP procedūroms su tuo laiku vykusia akcija nuolaidoms. Irgi likau šokiruota – išnaudojus pusę procedūrų, dovanų kuponas iš manęs buvo atimtas tikrąja šio žodžio prasme. Man buvo paaiškinta dėl ko – neatvedžiau daugiau klientų (nors apie juos kalbėjausi su p. Virginija ir buvau nusiteikusi surasti jų).

    Salono savininkė p. Virginija Sabaliauskienė, neįsitikinusi, ar bus išpildytos akcijos sąlygos Vacustep kuponui, pinigus paprašė sumokėti iš anksto, dar nepasinaudojus juo. Jaučiuosi apgauta.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s